Doorstromer 14L Bulex Opalia F 14 E (Propaan)
Artikelnummer: 0010022472✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Bulex Opalia F 14 (Propaan)
De Bulex Opalia F14 is een doorstromer van het gesloten type.
Vermogen
De Bulex Opalia F14 (propaan) levert tot 14 liter per minuut warm water aan een verhoging van 25°, aan 40° ongeveer 8,5 liter per minuut.
- Geschikt voor gebruik met thermostatische mengkranen.
- Leverbaar op aardgas of propaan.
Verluchting
Gezien de aanvoerlucht via de schouw recht van buiten genomen wordt is verluchting in de ruimte niet verplicht.
Garantie
Op dit toestel heeft u 2 jaar garantie, klik hier voor meer informatie.
Installatie
Koopt u deze cv-ketel via onze webshop, dan is het de bedoeling dat u zelf voor de installatie zorgt.
Bent u niet handig genoeg om zelf te plaatsen dan kan u het toestel door ons laten plaatsen aan een vaste prijs.
Let op! Wij plaatsen geen propaan artikelen.
Klik hier voor meer informatie.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Snel leverbaar | Ja |
| Energielabel | B |
| Type gas | Propaan |
| Type brander | Gesloten |
| Condenserend | Nee |
| Ontsteking | Elektronisch |
| Vermogen | 23.7 kW |
| Min. debiet | 2,5 l / min |
| Max. debiet | 14 l / min |
| Hoogte | 68,2 cm |
| Breedte | 35,2 cm |
| Diepte | 26,6 cm |
| Schouw | 60/100 |
| Aansluiting water | 1/2" |
| Aansluiting gas | 3/4" |
| Voeding | 230 V |
| Merk | Bulex |