Doorstromer 29 kW Bulex Opalia F 17 E (propaan)
Artikelnummer: 0010023380✓ Binnen 14 dagen in huis
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Bulex Oplaia F17 (propaan)
U zoekt een performant en zuinig doorstroomtoestel voor uw warm water? Deze Opalia doostromers zijn ideaal voor kleine en grotere waterhoeveelheden tot 17 l/min.
De Opalia F doorstromers zijn geschikt voor gebruik met thermostatische mengkranen.
Opgelet!
Gezien deze producten specifiek voor u besteld worden kan uw bestelling niet geannuleerd of retour gestuurd worden.
Controleer dus zeker de juistheid alvorens te bestellen!
Installatie
Koopt u deze cv-ketel via onze webshop, dan is het de bedoeling dat u zelf voor de installatie zorgt.
Bent u niet handig genoeg om zelf te plaatsen dan kan u het toestel door ons laten plaatsen aan een vaste prijs.
Let op! Wij plaatsen geen propaan artikelen.
Klik hier voor meer informatie.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Snel leverbaar | Ja |
| Energielabel | B |
| Type gas | Propaan |
| Type brander | Gesloten |
| Condenserend | Nee |
| Ontsteking | Elektronisch |
| Vermogen | 29 kW |
| Min. debiet | 2,5 l / min |
| Max. debiet | 17 l / min |
| Hoogte | 74,2 cm |
| Breedte | 41 cm |
| Diepte | 32,2 cm |
| Schouw | 60/100 |
| Aansluiting water | 1/2" |
| Aansluiting gas | 3/4" |
| Voeding | 230 V |
| Merk | Bulex |
Vaak samen gekocht
Muurdoorvoer 60/100 voor doorstromers✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Muurdoorvoer 60/100 voor Vaillant/Bulex doorstromersEnkel te gebruiken bij Vaillant Turbomag of Bulex Opalia FNiet…€ 128,26 € 95,00
Dakdoorvoer 60/100 voor doorstromers✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Dakdoorvoer 60/100 voor doorstromersEnkel te gebruiken bij Vaillant Turbomag of Bulex Opalia FNiet geschikt voor…€ 181,50 € 110,00
Schouw 60/100 voor doorstromers - lengte 1m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Schouw lengte 1 m diameter 60/100 Schouwlengte van 1 meter met aluminium binnenbuis om de schouw van een Vaillant…€ 70,18 € 44,00